Nebankové pôžičky výhodnejšie bankových

Banky sú mnohými ľuďmi považované za seriózne peňažné inštitúcie, ktoré dbajú na svoju dobrú povesť, dodržiavajú pravidlá a spravujú zverené financie obozretne. Preto aj dôsledne posudzujú všetky žiadosti o pôžičky a často po zdĺhavom konaní poskytnúť pôžičku odmietnu. Opakom bánk sú inštitúcie, ktoré poskytnúť úver rýchlo, nezdržujú sa zbytočnými formalitami, ktoré v konečnom dôsledku negarantujú bonitu klienta a tiež nepožičiavajú peniaze vkladateľov. Rovnako ale sú pod prísnou kontrolou štátnych orgánov a mnohé z nich sa vyprofilovali ako „prémiové“ finančné inštitúcie, u ktorých požičať si neznamená problémy, ale ďalší rozvoj vášho podnikania alebo vylepšenie svojho bývania.

V konečnom dôsledku si rovnako tak požičiate peniaze v niektorej z bánk, ako od Home Credit, Cetelem, ale aj menších firiem. Bez rizika na vašej strane a často rýchlejšie a vlastne aj lacnejšie. Nákup novej chladničky s mrazničkou ušetrí veľa elektriny proti starej chladničke a rýchlo vybavená pôžička skráti čas, po ktorý vám starý spotrebič žerie nervy aj peniaze.

Rýchlosť pôžičky je dôležitá

Keď potrebujete peniaze, väčšinou vás tlačí čas. Popri práci a venovaní sa rodine ešte niekam chodiť a získavať súhlas s vaším plánom? Nebankové spoločnosti vyvinuli systémy, ktoré vďaka využitiu modernej technológie a internetu šetria čas svoj aj váš a dokážu rozhodnúť o pôžičke veľmi rýchlo. V rýchlosti vyplácania predčia banky a tým rýchla online pôžička vám dovolí chopiť sa príležitosti a neprepásnuť vhodný čas na nákup alebo investíciu.